Sortuj
  • malejąco
  • malejąco
  • Polecane
Siatka
Lista

Mieszkanie 4 pokoje - po generalnym remoncie Legionowo

Zegrzyńska, Legionowo

4Sypialnie
10Zdjęcia
63
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,5 m2 po generalnym remoncie (nowe gładzie na ścianach, nowe płytki w kuchni i łazience, w pokojach i przedpokoju położone nowe panele podłogowe, wszystkie drzwi i futryny oraz grzejniki wymienione na nowe, kuchnia wyposażona w nowe meble). Oddzielnie łazienka i WC.
385.000 zł

Mieszkanie 3 pokoje - po generalnym remoncie Legionowo

Mieszka I, Legionowo

3Sypialnie
9Zdjęcia
53
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,9 m2 po generalnym remoncie (nowe gładzie na ścianach, nowe płytki w kuchni i łazience, w pokojach i przedpokoju położone nowe panele podłogowe, wszystkie drzwi i futryny oraz grzejniki wymienione na nowe, kuchnia wyposażona w nowe meble). Zmodyfikowany układ pomieszczeń zapewnił większą funkcjonalność i przestrzeń mieszkaniową.
340.000 zł

Mieszkanie 3 pokoje. Kuchnia z aneksem. Legionowo OKAZJA

Hubala, Legionowo, 05-120

3Sypialnie
10Zdjęcia
64
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,5 m2 znajdujące się przy ulicy Hubala w Legionowie w bloku 4 piętrowym na ostatnim piętrze. W pokoju sąsiadującym z kuchnią wyburzona ściana dzięki czemu powstała kuchnia o dużej powierzchni z dużą funkcjonalnością. Zmodyfikowany układ pomieszczeń zapewnił większą przestrzeń mieszkaniową i użytkową.
275.000 zł

JABŁONNA - przytulne 2 pok. gotowe do zamieszkania

Jabłonna, 05-110

2Sypialnie
11Zdjęcia
45
Stan mieszkania bardzo dobry - gotowe do zamieszkania. 1 piętro. Blok 2-piętrowy. Czynsz 377 zł Budynek posiada własną kotłownię (nie ma piecyków gazowych!) i ujęcie wody (studnia głębinowa). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, wygodnej łazienki oraz sypialni. W sypialni i przedpokoju głębokie szafy wnękowe.
272.000 zł
    4 Results returned.Per Page

    WSZYSTKIE OFERTY

    Wójcik Developement